15.10.2018

Kontakty

RNDr. Pavel Bradna, CSc.; email: Pavel.Bradna@vfn.cz, telefon: +420 224 966 802

Ing. Vlasta Fialová, CSc.; email: Vlasta.Fialova@vfn.cz, telefon: +420 224 966 804

Ing. Radka Vrbová, Ph.D.; email: Radka.Vrbová@vfn.cz, telefon: +420 224 966 804

MUDr. Adéla Roubíčková, Ph.D.; email: Adela.Roubickova@vfn.cz, telefon: +420 224 966 802

RNDr. Štěpán Podzimek, Ph.D.; email: Stepan.Podzimek@vfn.cz, telefon: +420 224 966 801

Mgr. Taťjana Janatová; email: Tatjana.Janatova@vfn.cz, telefon: +420 224 966 822

MUDr. et. MDDr. Martin Bartoš; email: Martin.Bartos@vfn.cz

MUDr. Michal Španko; email: Michal.Spanko@vfn.cz

počet zobrazení: 1735 poslední aktualizace: 15.10.2018
Hodnocení: (hodnotil 1 uživatel) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.